Dr.Szöllősy Pál ajándéka

Szöllősy PálDr. Szöllősy Pál, az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem tiszteletbeli elnöke ismét könyves ajándékot juttatott el iskolánk könyvtárába Pfaffhausenből (Svájc). Már az iskola újraindulása utáni évétől rendszeresen hozott folyóiratokat és könyveket a szabadegyetemi kiadványokból és saját könyveiből. Mindig külön gondja volt arra, hogy a határon túl megjelenő magyar folyóiratokból is kaphassunk – a Kortársból, a Muratájból, a Látóból. A most elküldött 70 db könyv olyan képzőművészeti album, útikönyv, melyek soha nem elavuló kiadványok, a több évfolyam Confessio, Korunk, National Geographic, Honismeret c. folyóiratok minden darabja kiválóan használható a középiskolás korosztály számára. Érdemes megtekinteni a Protestáns Szabadegyetem honlapját, melyen tájékozódhatunk e civil szervezet életéről: wwww.epmsz.org Iskolánkat is megtisztelte a Szabadegyetem, hiszen nálunk is szerveztek konferenciát az újraindulás után.

Katalógus

Könyvtári bejelentkezés